5 lipca, 2016

Montaż okien

Nawet najlepsze okna czy drzwi nie będą prawidłowo pełniły swojej roli zamontowane w sposób nieprawidłowy, niezgodny z zasadami sztuki budowlanej czy zaleceniami producenta lub dostawcy systemu.

montazKupując wyroby MS Więcej niż OKNA w naszej firmie, macie Państwo pewność, że montaż wykonują ludzie przeszkoleni, działający w branży od kilkunastu lat. Bierzemy pełną odpowiedzialność za działania naszych ekip monterskich. Nasza autoryzowana ekipa montażowa polecana jest przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki.

Wielokrotnie ekipy nasze wykonywały tak zwany „ciepły” montaż, poprawnie zwany trójwarstwowym, pracując na takich materiałach jak produkty firm Soudal czy Ilbruck.Nasze ekipy monterskie wykonują, praktycznie cały czas montaże na terenie Niemiec i Skandynawii. Przeprowadzany tam, niezwykle skrupulatny nadzór i odbiór okien i ich montażu pozwala stwierdzić, iż tak wyroby przez nas oferowane, jak i jakość i sposób montażu plasują naszą firmę w czołówce firm z tej branży.

Oczywiście, z uwagi na pracochłonność oraz koszta użytych materiałów cena takiego montażu jest wyższa od ceny montażu wykonywanego w sposób tradycyjny.Wykonujemy także montaż na konsolach nośnych. Używamy do tego między innymi, markowych produktów firmy SFS intecsystemu JB-D. Jak wszyscy, my, nasi dostawcy, monterzy możemy popełnić błędy. Każdy błąd czy usterkę można naprawić lub usunąć.

Kilkanaście lat naszej pracy dowodzi, że potrafimy się do tych, ewentualnych niedociągnięć przyznać i sprawnie i szybko je usunąć. Mówienie o swojej nieomylności, kompromituje tylko firmę i podważa jej wiarygodność. O klasie firmy świadczy sposób, w jaki potrafi usunąć ewentualne wady wynikające czy to z montażu czy będące wadami produkcyjnymi. Dlatego sprawy te są przez nas traktowane szczególnie troskliwie.