Drzwi

Oferujemy drzwi zewnętrzne wykonane z pcv/pvc, drewna lub aluminium. Nasze drzwi spełniają rygookna szczecin ms drzwi drewnianerystyczne wymagania ochrony przed zimnem i hałasem. Mogą mieć dodatkowe elementy podnoszące ich bezpieczeństwa. Oferujemy również drzwi antywłamaniowe klasy RC2. Posiadamy w ofercie najcieplejsze, w swojej klasie, zewnętrzne firmy Mikea (drzwi stalowe z ościeżnicą drewnianą). Drzwi zewnętrzne możemy wykonać według indywidualnego projektu, lecz wybór tak zwanych wypełnień drzwiowych powoduje, iż każdy z Państwa znajdzie wśród nich wzór mu odpowiadający. Oprócz drzwi MS Więcej niż OKNA oraz Mikea oferujemy drzwi drewniane firm CAL i Doorsy a także stalowe firm Wikęd oraz KMT.

Drzwi PVC/PCV

MS więcej niż OKNA w swojej ofercie posiada drzwi zewnętrzne z PVC w kolekcji standardowej oraz z ekskluzywnymi wypełnieniami. Charakteryzują się one najwyższą jakością połączoną z eleganckim wzornictwem. Oryginalne, specjalne wypełnienia drzwi gwarantują bardzo wysoką izolację cieplną oraz dźwiękoszczelną. Najnowocześniejsze rozwiązania konstrukcyjne oraz specjalna warstwa zewnętrzna zabezpieczają drzwi przed wypaczeniem oraz działaniem warunków atmosferycznych i promieniowania ultrafioletowego.

Przykłady rozwiązań drzwi MS

W ofercie MS znajdują się drzwi pełne, oszklone w różnych konfiguracjach ze szkłem gładkim i ornamentowym, szkłem wypukłym, jak również wypełnieniem panelowym z efektem trójwymiarowym.

Oprócz oferty standardowej MS wykonuje drzwi pod indywidualny projekt Klienta: w szerokiej gamie kolorystycznej, z bogatym wyborem paneli, z dodatkowymi wzmocnieniami antywłamaniowymi, z różnego rodzaju uchwytami, zamkami, klamkami i innymi dodatkami.

Szczegółowe informacje o drzwiach PVC można uzyskać w naszym biurze handlowym.

Drzwi drewniane MS

Drewniane drzwi MS wprowadzą specjalny nastrój, podkreślą styl i klasykę domu. Wykonane z wysokogatunkowej sosny lub meranti, a na specjalne zamówienie również z innych gatunków drewna, są wyjątkowo estetyczne i trwałe. Drewno na drzwi sprowadzane jest z najdalszych zakątków świata. Wyselekcjonowany materiał znakomicie sprawdza się zarówno pod względem parametrów, jak i walorów użytkowych.

Wykorzystując nowe technologie oraz długoletnie doświadczenie, MS oferuje swoim Klientom realizację drzwi na specjalne zamówienie w wersjach niestandardowych. Istnieje możliwość wykonania drzwi według projektu Klienta, z dodatkowymi rzeźbieniami i ornamentami.

Skrzydła drzwiowe wyposażone są w trwałe i nowoczesne zawiasy EASY 3D firmy SFS. Dodatkowo w drzwiach otwieranych na zewnątrz od strony zawiasów montowana jest antywyważeniowa. Drzwi oferowane są w komplecie z drewnianą ościeżnicą.

Do dyspozycji Klienta przekazujemy bardzo szeroką paletę kolorów kryjących na bazie systemu RAL oraz szeroką gamę bejc i lakierów do drewna. Dzięki nim wydobywamy najbardziej szlachetny charakter i strukturę drewna.

Drzwi aluminiowe MS

okna szczecin ms drzwi aluminioweDrzwi aluminiowe MS łączą w sobie wysoką wytrzymałość, estetykę i funkcjonalność. W efekcie nasi klienci otrzymują produkt odporny na zmienne warunki atmosferyczne i działania mechaniczne. Nowoczesna harmonijna linia profilu w połączeniu z właściwościami technicznymi daje gwarancję trwałości i komfortu. Oferujemy drzwi wykonane w systemach firm Ponzio, Yawal i Reynaers. Profile aluminiowe zastosowane przy produkcji drzwi dają nowe możliwości związane ze szkleniem. W zależności od potrzeb istnieje możliwość zastosowania wkładów szybowych o różnej grubości lub szklenia pojedynczą szybą. W ten sposób można osiągnąć oczekiwane właściwości termoizolacyjne i akustyczne. Bogaty wybór wypełnień drzwiowych z paneli PVC, różnorodnych wkładów szybowych oraz z paneli aluminiowych w połączeniu z kombinacją przewiązek pozwala nadać drzwiom niepowtarzalny wygląd.

okna szczecin ms drzwiDrzwi aluminiowe mogą być lakierowane w pełnej gamie kolorów RAL lub anodowane. Naszym Klientom oferujemy również bogatą paletę kolorów drewnopodobnych Decoral. Możliwe jest wykonanie drzwi dwukolorowych – inny kolor na zewnątrz, inny wewnątrz. W standardowym wyposażeniu oferujemy: trzy zawiasy wrębowe, zamek, próg oraz klamkę aluminiową malowaną w kolorze konstrukcji. Drzwi mogą zostać dodatkowo wyposażone w pochwyty, zamki antywłamaniowe klasy B i C, wkładki atestowane, samozamykacze, zasuwnice trzypunktowe, elektrorygiel, blokadę antywyważeniową oraz wiele innych elementów. Istnieje ponadto możliwość wykonania drzwi antypanicznych oraz rozsuwanych automatycznie.