Bramy garażowe

brama 1 (1)

W naszej ofercie znajdują się bramy garażowe i przemysłowe (różnych systemów) firm Interflex , Vertex oraz Rolmet. Wykonane z najwyższej klasy komponentów i wyposażone w sterownie renomowanych producentów zapewnią pełną satysfakcję z zakupionego produktu. Bramy segmentowe zbudowane są z segmentów o profilu zamkniętym, wykonanych ze stalowej blachy ocynkowanej. Wypełnienie stanowi trudno palna bezfreonowa pianka poliuretanowa. U =0,51W/m2K. Segmentowe bramy garażowe produkowane są na indywidualne zamówienie Klienta. Każdy wymiar jest dla nas wymiarem standardowym!

Maksymalna szerokość bram to 5500 mm a maksymalna wysokość 3000 mm. Dla większych wymiarów polecamy nasze bramy przemysłowe. Sprężyny skrętne są ocynkowane lub malowane proszkowo na kolor RAL 9006. Ich żywotność standardowo wynosi 15000 cykli i na życzenie Klienta może być zwiększona do 25000 cykli. Boczne zakończenia segmentów po ocynkowaniu  dodatkowo malowane są na kolor biały, zbliżony do RAL 9010, co znacznie poprawia estetykę wykonania całej bramy.

Wyposażenie

Wszystkie bramy wyposażone są standardowo w wewnętrzny uchwyt oraz linkę pociągową ułatwiającą zamykanie bramy.

Wyposażenie dodatkowe:

  • zamek ryglujący bramy, dostępny z klamką i szyldem w kolorze czarnym lub w kolorze aluminium, standardowo montowane po lewej stronie patrząc od zewnątrz (ryglowanie jednostronne)
  • wewnętrzny rygiel ręczny RC2
  • okienka bramowe z ramkami w kolorze białym lub czarnym, okna z ramkami ze stali nierdzewnej, sekcje przeszklone w ramach aluminiowych
  • kratki wentylacyjne
  • drzwi przejściowe w bramach (z niskim progiem)
  • drzwi boczne aluminiowe z wypełnieniem z paneli bramowych
  • napędy elektryczne: standardem dla wszystkich napędów jest przenoszenie siły ciągu za pomocą szyny łańcuchowej. Opcjonalnie może to być pasek zębaty z tworzywa sztucznego (cicha praca). W przypadku zaniku prądu ułatwieniem będzie zastosowanie ręcznego awaryjnego odryglowania bramy.

 

brama