Model Prestige

Postęp technologiczny spowodował, że nowoczesne klejonki drewniane stosowane do produkcji naszych okien są zdecydowanie bardziej odporne na działanie warunków atmosferycznych, od materiałów używanych do produkcji okien jeszcze kilka lat wstecz. Okna drewniane produkty_dodatkowe_mozliwosci_szprosy_i_listwy_ozdobne_renowacja_1MS to komfortowy i prestiżowy wybór, zapewniający niezmiennie elegancki niepowtarzalny wygląd Państwa domu czy mieszkania. Nasze okna wykonujemy z trójwarstwowo klejonej kantówki, która jest następnie impregnowana i trzykrotnie zabezpieczana powłoką lakierniczą. Do malowania naszych okien używamy lakierów światowego lidera w tej dziedzinie, firmy GORI. Wyroby te są w pełni ekologiczne.

Materiał przygotowywany do produkcji jest selekcjonowany pod względem barwy i faktury . Produkt MS jest bez widocznych połączeń na powierzchni drewna. Okna drewniane MS wyposażone są w okucia Siegenia-Aubi typu Silber Titan z zabezpieczeniem antywyważeniowym i system rolkowym  typu Roll-Royce , ułatwiający wprowadzenie skrzydła w ramę. Okucie posiada mikro wentylację.

IMG_00Okapnik aluminiowy z przegrodą termiczną firmy BUG (z drewnianą nakładką) eliminuje zjawisko powstawania mostka termicznego. Zoptymalizowany pod kątem odprowadzania wody, tworzy komorę wodną z pełną wentylacją. Uszczelki w kolorze białym lub brązowym o strukturze piankowej Q-lon firmy Schlegel posiadają doskonałe parametry izolacyjne. Silikon w dowolnym kolorze. W naszych oknach drewnianych możemy zastosować wiele wariantów szklenia (szczegóły na ten temat uzyskacie Państwo w biurze przy ulicy Ku Słońcu w Szczecinie).